Łańcuchy Poznań

Oddziały firmy AMIS zlokalizowana jest na terenie dwóch miast: Poznania i Swarzędza. Oddział w Poznaniu to biuro handlowe, natomiast w oddziale w Swarzędzu odbywa się produkcja oraz magazynowanie produktów gotowych.

Biuro w Poznaniu oferuje wiele gatunków łańcuchów o różnorodnym zastosowaniu. Oddział łańcuchy Poznań oferuje najczęściej używane w przemyśle oraz gospodarstwie domowym łańcuchy. Łańcuchy do podnoszenia ładunków dostępne są w klasach: ósmej, dziesiątej i dwunastej. Łańcuchy te są najczęściej epoksydowane lub pokryte lakierem. Odznaczają się wysoką precyzją wykonania. Podziałka ogniwa łańcucha jest w każdym ogniwie identyczna i powtarzalna. Takie wykonanie umożliwia precyzyjne wykonanie zawiesia oraz jego późniejszą kontrolę. Takie łańcuchy są zawsze atestowane.

Łańcuchy Poznań to także szeroka oferta łańcuchów nośnych napędowych do wciągników i wciągarek. Ten rodzaj łańcuchów zabezpieczony jest przed korozją poprzez epoksydowanie lub ocynkowanie. Oddział łańcuchy Poznań dostarczy Państwu również łańcuchy nierdzewne. Można je zastosować wszędzie tam, zachodzi prawdopodobieństwo pracy w agresywnym środowisku. Oddział łańcuchy Poznań to także łańcuchy śniegowe ( na koła samochodów) oraz proste łańcuchy techniczne.