Liny do dźwigów

Liny do dźwigów oferowane przez Amis to liny niemieckiej produkcji Gustav Wolf. Sprzedajemy je w naszym kraju od około 10 lat i w ciągu tego czasu zyskaliśmy wielu zadowolonych klientów. Klienci chwalą sobie wysoką jakość naszych lin, polegającą między innymi na łatwości ich montażu, a także długiej trwałości. Liny do dźwigów Gustav Wolf są uznaną marką światową, cieszącą się uznaniem wśród wielkich koncernów dźwigowych.

Firma Gustav Wolf jest prawie wyłącznym dostawcą lin do dźwigów dla koncernu Kone, jest także preferowanym dostawcą lin do dźwigów dla firmy Schindler. Referencje mamy także od wielu mniejszych producentów dźwigów na całym świecie. Liny do dźwigów produkcji Gustav Wolf znajdują się w wielu prestiżowych budynkach świata, a w Polsce np. w budynku Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie. Nasze liny są także montowane w dźwigach na najnowocześniejszych luksusowych statkach pasażerskich o których słyszymy w mediach. Nasze liny do dźwigów powstają od początku do końca w firmie Gustav Wolf, która ma dzięki temu dokładną kontrolę nad wszystkimi etapami produkcji.

Gustav Wolf nie jest zależny od dostawców drutu, ponieważ druty do produkcji lin do dźwigów a także żurawi i suwnic produkowane są przez niego samodzielnie. W związku z tym wszystkie etapy powstawania liny są monitorowane i wspierane przez dział techniczny i laboratorium badawcze Gustav Wolf.