Liny stalowe

Liny stalowe znajdują zastosowanie w wielu obszarach przemysłu transportowego. Oferujemy szeroką paletę lin stalowych, dostępnych od ręki z naszego magazynu a w sytuacji, gdy Wasze zapotrzebowanie jest dość nietypowe jesteśmy w stanie dostarczyć również mało typowe liny w dość szybkim czasie. Zawsze staramy się spełnić oczekiwania klienta, oferując tylko i wyłącznie liny sprawdzonych producentów o wieloletnim doświadczeniu na świecie.

Naszymi klientami są w przeważającej mierze firmy z branży dźwigowej, z którymi jesteśmy w ciągłym kontakcie, aby na bieżąco weryfikować aktualne potrzeby tego rynku. To właśnie z rozmów z nimi wiemy, że liny stalowe pozostają nadal bardziej popularne w zastosowaniu w przemyśle dźwigowym w porównaniu do lin w oplocie z tworzywa sztucznego. Najprawdopodobniej nigdy nie zostaną wyparte z rynku lin dźwigowych ze względu na swą trwałość i dużo prostszy sposób montażu a także zebrane wieloletnie doświadczenie w ich stosowaniu.

Nie zmienia to oczywiście faktu, że liny stalowe muszą być nieustannie udoskonalane przez producentów. Udoskonalana jest konstrukcja lin stalowych, aby wyeliminować wszelkie niedoskonałości i uczynić je jeszcze bardziej niezawodnymi.