Liny stalowe producent

Wśród oferowanych przez naszą firmę produktów znajdują się dźwigowe liny stalowe, producent ich to firma niemiecka Gustav Wolf, uznany na świecie koncern, powstały z niewielkiej firmy rodzinnej ponad sto lat temu.

Jesteśmy wyłącznym przedstawicielem na rynku polskim tej firmy. Liny stalowe Gustav Wolf są stosowane od wielu lat w Polsce z powodzeniem przez firmy produkujące dźwigi, jak i przez wiele renomowanych firm, konserwujących dźwigi. Liny dostarczamy do odbiorców w zwojach, lub nawinięte na bębny. Ich końce są nierzadko jednostronnie zakute a na drugą stronę lin dostarczamy zawieszenia linowe. Na stanie magazynowym w Polsce utrzymujemy wszystkie najczęściej stosowane średnice i konstrukcje lin stalowych producenta Gustav Wolf.

Dzięki blisko dziesięcioletniej obecności firmy Amis w Polsce dobrze orientujemy się w potrzebach polskiego rynku dźwigowego. Pielęgnujemy kontakty z naszymi klientami poprzez bezpośrednie spotkania. Braliśmy udział we wszystkich edycjach targów Eurolift organizowanych w Kielcach. Zawsze jesteśmy też obecni na targach dźwigowych w Augsburgu, wspierając naszych niemieckich kolegów w rozmowach z klientami z Polski. Ponadto aktywnie uczestniczymy w szkoleniach organizowanych przez Urząd Dozoru Technicznego.