Liny stalowe Poznań

Szanowni Państwo, polecamy liny stalowe Poznań, które można zamawiać u nas drogą mailową, faksem lub telefonicznie, tak jak Państwu w danej chwili wygodniej. Staramy się działać najszybciej jak to możliwe. Zamówienia na liny stalowe złożone w godzinach porannych, lub przedpołudniowych są realizowane najczęściej jeszcze tego samego dnia. Liny jadą do klientów na ogół spedycją Raben, by następnego dnia znaleźć się na miejscu dostawy.

Dostawa bezpośrednio na miejsce budowy lub montażu pozwala usprawnić Państwu pracę. Liny stalowe Poznań wyjeżdżają z naszego magazynu w Swarzędzu, który znajduje się po wschodniej stronie Poznania jadąc w stronę Warszawy. Posiadamy nowoczesny obiekt powstały specjalnie pod nasze potrzeby, mieszczący odpowiednio dużą ilość stosowanych przez klientów polskich potrzebnych lin stalowych. Stany magazynowe są uzupełniane w cyklach na ogół dwutygodniowych a czasami co tydzień. Dlatego też jeśli danej pozycji nie mamy aktualnie w magazynie uzupełniamy ją w szybkim terminie.

W sytuacjach awaryjnych, gdy potrzebują Państwo danej liny w trybie ekspresowym zawsze istnieje możliwość wysyłki bezpośrednio z Niemiec na dany obiekt. Amis Poznań liny stalowe stara się działać niezawodnie, ale jesteśmy otwarci na sugestie z Państwa strony, które mogłyby usprawnić współpracę.