Liny dźwigowe

Klienci, którzy pytają nas o liny dźwigowe mają na myśli albo liny do dźwigów samojezdnych albo liny do wind. Dlatego też słysząc pytanie o liny dźwigowe trzeba się upewnić, jakie liny klient ma na myśli. Liny dźwigowe z naszej oferty to liny bardzo dobrej jakości, sprawdzone od lat na wielu rynkach międzynarodowych.

Firma Gustav Wolf, której Amis jest przedstawicielem w Europie Wschodniej w tym w Polsce może poszczycić się już ponad stuletnią tradycją w produkcji lin stalowych w tym również lin dźwigowych. Liny dźwigowe, znajdujące się w naszej ofercie to liny nośne oraz liny do ograniczników prędkości. Są wyprodukowane zgodnie z obowiązującymi normami. Mogą być ocynkowane lub gołe. Niektóre nasze liny dźwigowe posiadają specjalne dopuszczenia do stosowania ich z kołami o zaniżonej średnicy. Uzyskanie tych dopuszczeń możliwe było po uprzednim przeprowadzeniu wielu prób w laboratorium Gustav Wolf i kolejno w laboratoriach jednostki certyfikującej.

Dzięki temu umożliwiają zastosowanie ich w bardzo różnych rozwiązaniach dźwigowych. Nasze liny dźwigowe są zawsze zgodne z duchem czasu i wymaganiami technicznymi na rynku dźwigowym. Producent zawsze uważnie obserwuje rozwój przemysłu dźwigowego, aby spełniać oczekiwania odbiorców i móc zaoferować innowacyjne rozwiązania.