Zawiesia Poznań

W ofercie firmy AMIS Poznań dostępne są zawiesia linowe, zawiesia łańcuchowe i zawiesia pasowe oraz odciągi. Odziały naszej firmy zlokalizowane są w Poznaniu i Swarzędzu. Działamy dynamicznie na terenie obu tych miast. W Poznaniu znajduje się siedziba firmy, natomiast w Swarzędzu przy ulicy Słowackiego 69A zlokalizowana jest zakład produkcyjny oraz biuro sprzedaży. Zawiesia dostarczamy również do przedsiębiorstw i odbiorców indywidualnych na terenie całego kraju.

Oddział zawiesia Poznań zajmuje się ofertowaniem i doradztwem technicznym oraz koordynacją pracy zakładu w Swarzędzu. Oddział zawiesia Swarzędz zajmuje się produkcją zawiesi na potrzeby klientów z Wielkopolski oraz pozostałych części kraju. Współpracujemy również z naszymi partnerami handlowemu z zagranicy. Oddział zawiesia Poznań dodatkowo zajmuje się projektowaniem zawiesi oraz trawersów. Oddział zawiesia Poznań projektuje zawiesia dokładnie według wskazówek i potrzeb naszych klientów. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie zaprojektować dla Państwa nawet najbardziej skomplikowane zawiesia lub trawersy.

Bardzo często standardowe, powszechnie dostępne zawiesia i trawersy nie są doprasowane do Państwa potrzeb. Oddział zawiesia Poznań po poznaniu Państwa potrzeb zaprojektuje i wykona zawiesia nawet do najbardziej nietypowe.